image image image
Adoracja
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu
Sakrament spowiedzi

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

26.01.2020

1. Zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej. Składamy Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. W zakrystii i kancelarii parafialnej można otrzymać dodatkowe informatory parafialne.

2. Dla dzieci i młodzieży rozpoczęły się ferie zimowe – życząc udanego wypoczynku , przypominamy o potrzebie i obowiązku codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św.

3. We wtorek swoje imieniny obchodzi br. Prowincjał Tomasz Żak, pamiętajmy o nim w modlitwie, prosząc o światło Ducha Świętego.

4. W piątek o godz. 19.00 w salce św. Franciszka zapraszamy na spotkanie osoby chętne do włączenia się w przygotowanie Nowosolskiego Misterium Męki Pańskiej.

5. W tym tygodniu przypada I sobota i niedziela miesiąca. W  sobotę o godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 13.00.

6. W sobotę swoje 91 urodziny obchodzi nasz Senior o. Jeremiasz. Msza św. w Jego intencji, zostanie odprawiona o godz. 18.30.

7. W przyszłą niedzielę – Święto Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej, jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. z poświęceniem gromnic na każdej Mszy św. Składkę z tego dnia przeznaczamy na potrzeby sióstr klauzurowych.

8. Tegoroczna Droga Krzyżowa Niezłomnych na wzór ekstremalnej Drogi Krzyżowej odbędzie się w nowy z 6 na 7 marca. Szczegóły już wkrótce.

9. Kurs przedmałżeński, dla par narzeczonych, w naszej parafii odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia. Szczegóły i zapisy w przez stronę internetową.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.

11. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Janusz Krupczak lat 59, + Julia Dukowska lat 87, + Antoni Kulewicz lat 69 i +Paweł Konopka lat 50. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj56
Wczoraj237
W tygodniu2094
W miesiącu10739
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)868795

Currently are 26 guests online