image image image image
Orszak Trzech Króli 2020
Pielgrzymka Szlakiem Papieskim
Adoracja
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

19.01.2020

1. Dziś, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30,  a po niej na spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII i 1 ponadgimnazjalnych

2. We wtorek Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka – wszystkich dziadków polecamy opiece ich patronów św. Anny i św. Joachima oraz pamięci dzieci i wnuków. Przypominamy jednocześnie o szacunku i wdzięczności wobec osób starszych, przez cały rok.

3. We wtorek Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 18.30.

4. W czwartek zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio wraz z Grupą Modlitwy Ojca Pio oraz Grono Wspierające Ubogich na nabożeństwo i Mszę św. wieczorną.

5. Plan kolędy na ten tydzień:

Dzisiaj - ul. 1 Maja, Gdyńska, Sikorskiego, Piastowska, Królowej Jadwigi, Kościuszki numery nieparzyste od 1a do 13b

20 stycznia (poniedziałek) – ul. Kościuszki numery nieparzyste od 15 do 31, ul. Kościuszki numery parzyste oraz ul. Staszica

21 stycznia (wtorek) – Dodatkowa kolęda dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie. Zgłoszenie przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

W zakrystii można otrzymać dodatkowe informatory parafialne

6. W najbliższą sobotę 25 stycznia zapraszamy na spotkanie uczestników majowej pielgrzymki Szlakiem Papieskim z okazji setnych urodzin św. Jana Pawła II, które odbędzie się o godz. 11.00 w budynku przy ul. Parafialnej.

7. Kurs przedmałżeński, dla par narzeczonych, w naszej parafii odbędzie się w dniach 24 - 26 kwietnia. Szczegóły i zapisy w przez stronę internetową.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

9. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:  Krystyna Ratajczak lat 86,  Jerzy Serwa lat 86,  Aniela Woś lat 90,  Iwona Owczarek lat 51,  Stanisław Bąba lat 88 i  Maria Karapczyńska lat 96. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

10. Od soboty rozpoczynają się ferie zimowe – życząc udanego wypoczynku i białego śniegu, , przypominamy o potrzebie i obowiązku codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św.

 

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj172
W tygodniu925
W miesiącu9935
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)867991

Currently are 27 guests online